ERJ-H3EF3480V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3EF3480V
JLCPCB Part #
C4211237
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS