ERJ-H3EF3301V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3301V
JLCPCB Part #
C4086652
Description
-55℃~+175℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS