ERJ-H3EF2942V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2942V
JLCPCB Part #
C4201523
Description
-55℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS