ERJ-H3EF2741V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2741V
JLCPCB Part #
C4095493
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS