ERJ-H3EF2702V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2702V
JLCPCB Part #
C4247597
Description
-55℃~+175℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS