ERJ-H3EF2672V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2672V
JLCPCB Part #
C4246790
Description
-55℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS