ERJ-H3EF2553V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2553V
JLCPCB Part #
C4145603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS