ERJ-H3EF24R9V
MFR.Part #
ERJ-H3EF24R9V
JLCPCB Part #
C3940625
Description
-55℃~+175℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS