ERJ-H3EF2262V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2262V
JLCPCB Part #
C4120693
Description
-55℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS