ERJ-H3EF2213V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2213V
JLCPCB Part #
C4059333
Description
-55℃~+175℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS