ERJ-H3EF2003V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2003V
JLCPCB Part #
C4326534
Description
-55℃~+175℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS