ERJ-H3EF1801V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3EF1801V
JLCPCB Part #
C4299834
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS