ERJ-H3EF17R4V
MFR.Part #
ERJ-H3EF17R4V
JLCPCB Part #
C4009205
Description
-55℃~+175℃ 125mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS