ERJ-H3EF1783V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1783V
JLCPCB Part #
C4101037
Description
-55℃~+175℃ 125mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS