ERJ-H3EF1742V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1742V
JLCPCB Part #
C4234784
Description
-55℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS