ERJ-H3EF1472V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1472V
JLCPCB Part #
C4252637
Description
-55℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS