ERJ-H3EF1432V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1432V
JLCPCB Part #
C4287758
Description
-55℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS