ERJ-H3EF1373V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1373V
JLCPCB Part #
C4094789
Description
-55℃~+175℃ 125mW 137kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS