ERJ-H3EF1273V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1273V
JLCPCB Part #
C4171402
Description
-55℃~+175℃ 125mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS