ERJ-H3EF1271V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1271V
JLCPCB Part #
C4009258
Description
-55℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS