ERJ-H3EF1270V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1270V
JLCPCB Part #
C3967664
Description
-55℃~+175℃ 125mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS