ERJ-H3EF1242V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1242V
JLCPCB Part #
C4137938
Description
-55℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS