ERJ-H3EF11R8V
MFR.Part #
ERJ-H3EF11R8V
JLCPCB Part #
C3958792
Description
-55℃~+175℃ 11.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS