ERJ-H3EF1130V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1130V
JLCPCB Part #
C4102005
Description
-55℃~+175℃ 113Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS