ERJH3EF10R0V
MFR.Part #
ERJH3EF10R0V
JLCPCB Part #
C2842424
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS