ERJ-H3EF1020V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3EF1020V
JLCPCB Part #
C3987666
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS