ERJ-H3ED9532V
MFR.Part #
ERJ-H3ED9532V
JLCPCB Part #
C6240379
Description
-55℃~+175℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS