ERJ-H3ED9091V
MFR.Part #
ERJ-H3ED9091V
JLCPCB Part #
C6190954
Description
-55℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS