ERJ-H3ED8451V
MFR.Part #
ERJ-H3ED8451V
JLCPCB Part #
C7273642
Description
-55℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS