ERJ-H3ED8202V
MFR.Part #
ERJ-H3ED8202V
JLCPCB Part #
C4007920
Description
-55℃~+175℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS