ERJ-H3ED6200V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3ED6200V
JLCPCB Part #
C6034877
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS