ERJ-H3ED6191V
MFR.Part #
ERJ-H3ED6191V
JLCPCB Part #
C6240364
Description
-55℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS