ERJ-H3ED5900V
MFR.Part #
ERJ-H3ED5900V
JLCPCB Part #
C5634795
Description
-55℃~+175℃ 125mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS