ERJ-H3ED5762V
MFR.Part #
ERJ-H3ED5762V
JLCPCB Part #
C6614277
Description
-55℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS