ERJ-H3ED4871V
MFR.Part #
ERJ-H3ED4871V
JLCPCB Part #
C5735439
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS