ERJ-H3ED47R5V
MFR.Part #
ERJ-H3ED47R5V
JLCPCB Part #
C7184361
Description
-55℃~+175℃ 125mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS