ERJ-H3ED4532V
MFR.Part #
ERJ-H3ED4532V
JLCPCB Part #
C7184263
Description
-55℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS