ERJ-H3ED4530V
MFR.Part #
ERJ-H3ED4530V
JLCPCB Part #
C6614261
Description
-55℃~+175℃ 125mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS