ERJ-H3ED3902V
MFR.Part #
ERJ-H3ED3902V
JLCPCB Part #
C4028385
Description
-55℃~+175℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS