ERJ-H3ED3600V
MFR.Part #
ERJ-H3ED3600V
JLCPCB Part #
C6614255
Description
-55℃~+175℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS