ERJ-H3ED3160V
MFR.Part #
ERJ-H3ED3160V
JLCPCB Part #
C7184244
Description
-55℃~+175℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS