ERJ-H3ED29R4V
MFR.Part #
ERJ-H3ED29R4V
JLCPCB Part #
C6549677
Description
-55℃~+175℃ 125mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS