ERJ-H3ED2611V
MFR.Part #
ERJ-H3ED2611V
JLCPCB Part #
C6845086
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS