ERJ-H3ED2372V
MFR.Part #
ERJ-H3ED2372V
JLCPCB Part #
C7273582
Description
-55℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS