ERJ-H3ED2051V
MFR.Part #
ERJ-H3ED2051V
JLCPCB Part #
C6549643
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS