ERJ-H3ED18R0V
MFR.Part #
ERJ-H3ED18R0V
JLCPCB Part #
C4142421
Description
-55℃~+175℃ 125mW 18Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS