ERJ-H3ED1870V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1870V
JLCPCB Part #
C5735405
Description
-55℃~+175℃ 125mW 187Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS