ERJ-H3ED1652V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1652V
JLCPCB Part #
C6845072
Description
-55℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS