ERJ-H3ED1301V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1301V
JLCPCB Part #
C7184213
Description
-55℃~+175℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS