ERJ-H3ED1101V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1101V
JLCPCB Part #
C6034819
Description
-55℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS